Firany Poznań, zasłony

DywanyNie ma chyba nic przyjemniejszego od stąpania bosą stopą po gęstym mchu…
Z takim odczuciem łączy się komfort użytkowania dywanów.

Dywany cieszą oczy bogactwem wzorów i kolorów. Są wyrazem wiekowej tradycji i ludzkiej zręczności.

Ich trójwymiarowa struktura wraz z różnorodnością włókna, nęci zmysły i zachęca do dotyku.

Klasyczna wełna, miękki jedwab, odporny tencel lub suszona na słońcu wiskoza, dają możliwość wyboru jakości.

Współczesne trendy lansują ręcznie tkane dywany. Nowe technologie pozwalają na zaprojektowanie i wyprodukowanie, unikalnych wzorów. Dają możliwość interakcji by stać się prywatnym rękodziełem w naszym domu.

Priorytetem jest dla nas zadowolenie Klienta, dlatego przy każdym zapytaniu starannie analizujemy Państwa potrzeby.
Z przyjemnością doradzamy, aby wybrane dywany były zgodne z oczekiwaniami oraz idealnie komponowały się z wnętrzem mieszkania czy domu.

Wybierając dywany nie należy kierować się jedynie względami estetycznymi, warto zwrócić również uwagę na rodzaj włókna, sposób tkania oraz konserwacji. Zawsze omawiamy z Klientem wszelkie szczegóły, aby mieć pewność, że będą Państwo zadowoleni.

Dywany, jak wiele innych elementów aranżacji wnętrz potrzebują pielęgnacji, aby zachować swój wygląd oraz właściwości użytkowe. Zadbany dywan, niezależnie od tego czy został wykonany z wełny, wiskozy czy też bawełny, będzie służył przez wiele lat i estetycznie się prezentował.

Podstawą pielęgnacji dywanu jest regularne odkurzanie, dzięki któremu zostaje on oczyszczony
z zabrudzeń nieprzylegających a włos dywanu uniesiony. Płyny pozostawią na dywanie ślady, dlatego wylaną ciecz należy natychmiast odsączyć papierowym ręcznikiem. Uporczywe plamy należy skropić wodą i delikatnie pocierać (od środka plamy na zewnątrz - wyrzucić) ściereczką z mikrofibry
z odrobiną szarego mydła. Niezbędne jest również, aby dywany były co jakiś czas konserwowane w pralniach chemicznych.

W naszym asortymencie znajdą Państwo dywany
o wyjątkowej jakości wykonania, charakteryzujące się dbałością o każdy szczegół. W celu zapoznania się ze szczegółami oferty oraz skorzystania z porad dotyczących zakupu dywanu, zapraszamy do naszej pracowni w Poznaniu.

     
PL EN